حریم خصوصی کاربران و شرایط و قوانین مدیدنت کالا

کسب وکار سایت به صورت B2B قعالیت می‌کند و فروش فقط به دندانپزشکان محترم، پزشکان، آزمایشگاها، داروخانه ها و مراکز درمانی انجام میشود. 


مدیدنت کالا برای حریم شخصی کاربران خود احترام و ارزش ویژه ایی قائل است و تمام سعی و تلاش خود را برای ارائه خدماتی امن و مطمئن دارد. پیشنهاد می شود برای شفاف سازی روند فعالیت این وب سایت توضیحات زیر را مطالعه نمائید و در صورتی که در مورد هر یک از بندهای زیر و روند وب سایت، سوالی داشتید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمائیم.

- مدیدنت کالا اطلاعات شخصی کاربران خود را محرمانه می داند و طبق قوانین تجارت الکترونیک کشور ایران آن اطلاعات را به فرد غیر منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد

- به منظور بررسی و ارسال سفارش و یا ارائه خدمات، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.

- در زمان خرید برای خرید محصولات تخصصی دندانپزشکی شماره نظام پزشکی الزامی بوده تا از سوء استفاده افراد غیردندانپزشک جلوگیری شود

- کلیه فعالیت‌های مدیدنت کالا با مجوزهای قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.

- همچنین مدیدنت کالا همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی مدیدنت کالا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌نماید.


قوانین و مقررات
مدیدنت کالا به احترام و ارزش ویژه حریم شخصی کاربران خود متعهد است و تمام تلاش خود را برای ارائه خدماتی امن و مطمئن انجام می‌دهد. برای شفاف‌سازی روند فعالیت این وب‌سایت، توضیحات زیر را مطالعه فرمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی، با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نماییم.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمائید:

- ورود کاربران به وب ‏‌سایت مدیدنت کالا هنگام استفاده از حساب کاربری، کارت های تخفیف و سایر خدمات ارائه شده توسط مدیدنت کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مدیدنت کالا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مدیدنت کالا از سوی کاربر است.


قوانین عمومی
- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مدیدنت کالا منطبق با قوانین کشور ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

- در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مدیدنت کالا تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری و یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با استفاده اطلاعات کاربری که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مدیدنت کالا اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی
- هنگام ثبت یا خرید سفارش اینترنتی یا ارسال ایمیل به مدیدنت کالا ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مدیدنت کالا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

- مدیدنت کالا به منظور ارتباط و ارائه خدمات هرچه بهتر و اطلاع رسانی رویدادها، اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پیشنهادات ویژه به کاربران و اعضای خود، از ارسال ایمیل و یا پیامک استفاده می نماید که کاربر در صورت عدم تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک‌ها می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مدیدنت کالا را به صورت هوشمند لغو و برای عدم دریافت پیامک تیک گزینه دریافت پیشنهادات ویژه را در حساب کاربری خود حذف کند.

- توجه داشته باشید که  مدیدنت کالا فقط از طریق شماره سامانه 50004001001406 و یا ایمیل [email protected] برای کاربران و مشتریان خود پیامک و یا ایمیل مربوط به حساب کاربری را ارسال می نماید. بنابراین دریافت هرگونه پیامک و یا پیامی تحت عنوان مدیدنت کالا ، با هر شماره و یا ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مدیدنت کالا است و در صورت بروز چنین اتفاقی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected]  اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

مدیدنت کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت‌ نام گرفته می‌شود برای حوزه‌های مختلفی از جمله موارد زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:
بهبود کیفیت خدمات ارائه شده برای کاربران

بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه

ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه 

مدیدنت کالا متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و در این راستا از تکنولوژی‌های مورد نیاز برای اطمینان، امنیت و حفاظت هر چه بیشتر اطلاعات سایت استفاده می‌شود. شما کاربر گرامی با بازدید و استفاده از سایت مدیدنت کالا رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مدیدنت کالا، از جمله متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتویات تولید شده توسط مدیدنت کالا جزئی از اموال مدیدنت کالا محسوب می‌شوند و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار مدیدنت کالا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مدیدنت کالا محفوظ می‌دارد. علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار مدیدنت کالا است و هرگونه استفاده از آن با مقاصد تجاری، پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت مدیدنت کالا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی‌کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، ربات و یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده و ابزارهای استخراج مجاز نیست و کلیه این حقوق به صراحت برای مدیدنت کالا محفوظ و انحصاری است.

- در صورت استفاده از هر یک از خدمات مدیدنت کالا ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

- هرگونه استفاده تجاری از اطلاعات سایت اعم از چاپ فروش و اجاره آن خلاف مقررات مدیدنت کالا است.

- برخی از مطالب سایت به دلایل امنیتی حفاظت شده بوده و تنها کاربران ثبت نام شده حق استفاده از آن را دارند. حق ثبت نام هر عضوی در سایت برای مدیدنت کالا محفوظ است.

- در صورتی که کاربر به مدت 6 ماه به ناحیه کاربری خود وارد نشود امکان حذف آن توسط مدیدنت کالا وجود دارد.

- مدیدنت کالا قادر است در هر زمانی بدون هیچ اجازه ای خدمات خود را از کاربر متخلف قطع نموده و ناحیه کاربری وی را غیر فعال نماید.

- تنها مرجع رسمی مورد تائید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.medidentkala.com است، ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تائید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

بعضی افراد سودجو با ساختن ایمیل های در Gmail و Yahoo به نام medident.com اقدام به سوء استفاده می نمایند لذا خواهشمند است پس از دریافت هر ایمیلی به اسم مدیدنت کالا روی آدرس ایمیل کلیک کرده و مطمئن شوید که از Gmail و Yahoo ایمیلی دریافت نکرده اید، کابران تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.- نمونه ایمیل های که افراد سودجو ممکن است استفاده نمایند:

[email protected] - [email protected] - [email protected]
  [email protected]  - [email protected] 
این ایمیل ها همچنین مشابه این ها کاملاً جعلی بوده و متعلق به مدیدنت کالا نمی باشد لذا علاوه بر موضوع ایمیل های دریافتی به حروف و آدرس ایمیل ارسال کننده دقت بفرمائید.

- مدیدنت کالا هیچ مسئولیت نسبت به انتقال ویروس از سایت به کامپیوتر کاربر را نمی پذیرد و این موضوع به عهده کاربر است که شرایط لازم برای امنیت خود در اینترنت را فراهم سازد.

خواهشمند است در صورت دریافت ایمیل ها و یا درخواست های غیرعادی به اسم مدیدنت کالا قبل از هرگونه اقدام با ما بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید.


ثبت، هماهنگی و ارائه خدمات:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی و سراسری در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. مدیدنت کالا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت مدیدنت کالا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، به کاربر اطلاع رسانی می شود. مدیدنت کالا همواره در ارائه خدمات و سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که خدمات فروش محصولی در مدیدنت کالا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مدیدنت کالا محفوظ است و در صورت تمایل مشتری می‏‌تواند به جای محصولی که خدمات فروش آن متوقف شده، محصول دیگری را جایگزین یا درخواست استرداد نماید.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مدیدنت کالا مجاز است  بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای مدیدنت کالا محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت مدیدنت کالا ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مدیدنت کالا محفوظ است. مدیدنت کالا در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 48 الی 72 ساعت کاری بهحساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت مدیدنت کالا می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مدیدنت کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است. با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور رسمی همراه با مهر و امضای فروشندگان آن سفارش برای آن ها ارسال گردد لازم است پیش از ثبت سفارش این موضوع را به پشتیبانی مدیدنت کالا اطلاع دهند.

همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

امکان پرداخت در محل برای سفارش‌ها وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

از آنجا که مدیدنت کالا یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با هدف مصرف خریدار است، در صورت ثبت این مورد و یا سفارشاتی که با تعداد اقلام بالایی همراه هستند، لازم است پیش از ارسال، سفارش مشتریان ابتدا توسط مدیدنت کالا بررسی و در صورت تایید، پردازش گردد. در این موارد پرداخت وجه و تسویه، قبل از ارسال کالا الزامی است؛ درغیر اینصورت سفارشات با هماهنگی مشتری کنسل شده و در صورت واریز وجه، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت‌انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که مدیدنت کالا هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

ا توجه به تغییرات فنی در برخی مدل های محصولات امکان تفاوت ویژگی های محصول جدید و قدیمی وجود دارد. مدیدنت کالا تمام سعی خود را در بروز رسانی اطلاعات محصول های خود دارد. اما مسئولیت تفاوت های حاصل از تغییرات شرکت سازنده در محصولات به عهده مدیدنت کالا نمی باشد.

باز پس گرفتن یا مرجوعی بدون هزینه:

در شرایط زیر مدیدنت تضمین می کند که کالای تحویلی از مشتری را بدون هیچ هزینه ای از او پس بگیرد:

دلیل موجه برای اصل نبودن کالای تحویل شده، ارائه شود.

مشخصات عنوان شده در وب‌سایت با مشخصات کالای تحویل شده مغایر باشد.

بسته ارسال شده با سفارش درخواستی متفاوت باشد.

کالا هنگام حمل‌ و نقل معیوب شده باشد که در این صورت مشتری می‌تواند از تحویل کالا خودداری نماید.

برای کالاهایی که بسته‌بندی استریل دارند، بسته‌بندی استریل کالای دریافتی از بین رفته باشد.

کیفیت و شکل ظاهری محصول دچار مشکل شده باشد.

دستگاه‌ها‌ و تجهیزات شامل خدمات مرجوعی نمی‌شوند. در صورت بروز عیب و یا ایرادات احتمالی، شرکت واردکننده، با هماهنگی مدیدنت ، اقدام به تعمیر و یا تعویض می‌نماید.

مدیدنت  کالا تمامی تلاش خود جهت جلب اعتماد شما خواهد کرد تا از خرید کالاهای تخصصی در فضای مجازی لذت ببرید. 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات استریل

اطلاعات هر محصول در وب‌سایت مدی دنت کالا، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره و تبلیغ ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از محصولات استریل نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوطه اقدام نماید. همچنین نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای مدی دنت کالا و البته آنان هیچگونه مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. مدی دنت کالا مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده و وارد کننده کالاست.

در صورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات استریل و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­های آن بر عهده مشتری است و وب‌سایت مدی دنت کالا در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

در صورت تائید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولید کننده، مدیدنت کالا تنها هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور (حداکثر تا یک ماه پس از تاریخ فاکتور) به مشتری برمی‌گرداند اما ما تمامی سعی خود را داریم تا چنین کالاهایی وارد انبار مدیدنت کالا نگردد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده که تاریخ آن در بالای قیمت کالا در قسمت توضیحات درج شده است و یا توسط شرکت وارد و یا تولیدکننده روی بسته‌بندی محصول ذکر و یا همراه کالا ارسال می‌شود. البته عدم درج موارد مذکور در این قسمت به معنی نداشتن گارانتی برای آن کالا می‌باشد. چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می‌بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده، اقدام نماید. در صورت داشتن هرگونه سؤال یا مشکل در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش، همکاران ما در حد توان شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین خدمات از طرف شرکت گارانتی کننده به شما ارائه شود.

شرایط حمل و تحویل کالا
حمل کلیه سفارش‌های خارج از تهران توسط کوریرهای رسمی کشور و در موارد خاص با باربری صورت می‌پذیرد و مدی دنت کالا هیچ کنترلی بر زمان و فرایند حمل توسط آن‌ها ندارد، ولی بیشترین تلاش خود را در تحویل به موقع انجام خواهد داد

ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مأمور حمل و نقل در محل شما خواهد بود. متأسفانه فروشگاه اینترنتی مدی دنت کالا هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله‌های شما توسط مأمورین نداشته و فقط می‌تواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

در صورتی که فروشنده به دلایلی خارج از اراده، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نمایند.

مکان تحویل کالا، نشانی است که مشتری حین ثبت سفارش در وب سایت مدی دنت کالا قید نموده و این نشانی بر روی مرسوله درج خواهد شد. لذا تغییر نشانی، پس از تحویل محموله به شبکه حمل و نقل، به هیچ وجه قابل تغییر نیست.

شرایط ارسال پرسش یا پاسخ، نقدها، نظرها و سایر مطالب:

هدف از ایجاد بخش نظرات در مدی دنت کالا، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات مدی دنت کالا با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. مدی دنت کالا در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی مدی دنت کالا درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

- با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال در این بخش جداً خودداری نمائید.

-  بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده باشد.

- برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده کنید و به‌هیچ‌وجه در بخش پرسش و پاسخ در مورد «قیمت» نپرسید.

- از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر فروشگاه‌های فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.

- پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر محصول موردنظرتان بنویسید.

- هرگونه توهین به فرد یا افرادی منجر به عدم تائید نظر کاربر می‌شود.

- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

- کامنت هایی که با عرف جامعه مغایر هستند مثل کامنت های جنسی تایید نخواهند شد.

- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین در سایت پزشکی و دندان پزشکی مدینت کالا منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمائید، هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را بیان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید. 

- از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف محصول در نظرات خود خودداری نمائید.

- "نام کاربری" دندانپزشکان عزیز باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی و یا انگلیسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند (هرچند تمامی موارد دیگر رعایت شده باشد) حذف خواهند شد و لازم به ذکر است برای حفظ حریم خصوصی و روابط نزدیک شرکت ها با دندانپزشکان٬ نمایش نظرات طوری برنامه ریزی شده است که فقط نام و حرف اول نام خانوادگی قابل رویت باشد..

- با توجه به مسئولیت مدینت کالا در قبال لینک‌ سایت های دیگر؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا حتی الامکان از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.

- تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تائید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با آن محصول خودداری نمائید.

- کاربران توجه داشته باشند مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند و همچنین از باز نشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جداً خودداری نمایند.

-  ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است.

- لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

- لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.

- کاربران در نظر داشته باشند که مدیدنت کالا، به هیچ وجه نظری را ویرایش نخواهد کرد و قابلیت ویرایش نظر به هیچ وجه وجود ندارد، لذا خواهشند است قبل از ارسال نظر حتماٌ یکبار روی آن مرور نمائید.

- اگر قوانین ذکر شده، در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تائید نخواهد شد و در سایت نمایش داده نمی شود.

با این حال، مدیدنت کالا هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تائید فنی مدیدنت کالا درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

سیاست قیمت‌‏گذاری

سیاست قیمت‌گذاری در مدیدنت کالا بر پایه اصول مشتری‌مداری و ارزش‌گذاری بر حقوق مصرف‌کننده استوار است. قیمت‌های ارائه شده برای محصولات در مدیدنت کالا به عنوان قیمت‌های خرده‌فروشی مطرح می‌شوند که به طور معمول بر اساس مدل، مشخصات و همچنین محصولات مشابه در بازار مشخص می‌شوند.

با ارج نهایی به کاربران و با توجه به تنوع گسترده محصولات، مدیدنت کالا قادر به اعلام قیمت و موجودی نهایی کالاها پیش از ثبت سفارش به صورت قطعی نمی‌باشد. در موارد بسیار نادر و در صورت وجود نوسانات بازار یا خطاهای در قیمت‌گذاری، اگر کالا قابل تحویل نباشد، مدیدنت کالا ملزم است بلافاصله فرد سفارش‌دهنده را مطلع کرده و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است که اگر قیمت کالا پس از ثبت سفارش کاهش یابد، سفارش به‌روزرسانی و قیمت جدید اعمال می‌شود. قیمت نهایی تمامی محصولات با در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده محاسبه می‌شود و مشتری مجبور به پرداخت هزینه‌های جداگانه مالیات و عوارض ارزش افزوده نمی‌باشد. همچنین، هزینه‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل و نقل ممکن است به‌صورت جداگانه محاسبه شود، که جزئیات آن در فرم سبد خرید اعلام می‌شود.

محتوا

مدیدنت کالا نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌های خود می‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‌های سازنده محصولات استفاده می‌کند. لازم به ذکر است مدیدنت کالا تضمین نمی‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد، اگر محصول ارائه شده توسط مدیدنت کالا دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است، تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب‌سایت مدیدنت کالا هیچگونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‌های سایت خود و یا لینک‌های مرده را نمی‌پذیرد، سرویس‌های سایت آن‌گونه که هست ارائه می‌شود و سایت مدیدنت کالا تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت مدیدنت کالا ممکن است دارای سرویس‌هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌های خبری، شبکه دوستان و سرویس‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مانند تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مانند شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‌شوند، شما توافق می‌کنید که از این سرویس‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

نمایندگی و شعب

کلیه فعالیت‌های مدی دنت کالا از طریق دفتر مرکزی شیراز انجام شده و فاقد هرگونه شعبه یا نمایندگی می‌باشد. لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از این قبیل، مراتب را جهت پیگرد قانونی به شماره 91694647-021 ویا به شماره موبایل 09338241764 اطلاع دهید.

قوه قهریه (فورس ماژور)

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل‌اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه (فورس ماژور)، مدی دنت کالا هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

مدی دنت کالا خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران دانسته و سعی بر افزایش اعتماد عمومی در فضای دیجیتال را دارد. لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مربوطه را به مدی دنت کالا اطلاع دهید و ما در ارائه خدمات بهتر یاری رسانید.


کلیه محتویات وب سایت مدی دنت کالا شامل قانون حق تکثیر می باشد و به سایت مدی دنت کالا تعلق دارد.